| SergoS a întrebat:

Bună TPU, am o problemă la jocul „Just Cause 2" când îl pornesc îmi dă o eroare „Fatal error DirectX code 15... " Am un laptop foarte bun, dar nu știu cauza. Cine știe cum rezolv sămi spună..sau cine a mai avut problema și știe rezolvarea sămi spună. P.S Dau Fundiță!

13 răspunsuri:
| SergoS explică (pentru roormaf12):

Markus eu am instalat Direct X 11 si l-am incercat si pe acesta si tot aceeasi problema Just Cause 1 merge ca pe uns 2-u as vr sa mearga alte solutii?

| roormaf12 a răspuns (pentru SergoS):

Uite aici:http://answers.microsoft.com/......2a5dd975a5 citeste putin ca gasesti solutii.
PS:Sper ca stii engleza.

| SergoS explică (pentru roormaf12):

Am mai intrat pe aceasta pagina si da stiu engleza dar n-am citit-o hai ca vad

| BeYourSelf7 a răspuns:

Ce windows ai?

| SergoS explică (pentru BeYourSelf7):

Windows Vista Home Premium

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru SergoS):

Fa update la Direct Xhappy apoi o sa-ti mearga.

| SergoS explică (pentru BeYourSelf7):

Bine stai sa-ti zic HP ProBook 4510 s Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T657 2.1GHz MEMORY 2972 daca reinstalez directX o sa mearga? se poate si un link. MS Funda.

| SergoS explică (pentru BeYourSelf7):

Link pentru directX

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru SergoS):

Vrei mura-n gura..Scrie si tu pe google direct x windows vista si gasesti.

| SergoS explică (pentru BeYourSelf7):

Bn mă caut nu te complica..iti dau funda dacă merge așa cum ai zis tu

| SergoS explică:

Eu am windows Vista Home Premium 32 bit

| Wenz_Manu_1968 a răspuns:

Stiu eu,
Iti trebuie placa video ca si mie,
Si mie imi scria la fel pana cand am instalat un program.
Iti dau link ul asta de pe you tube care te va ajuta : http://www.youtube.com/watch?v=rKGkkXVOGz8 Funda? :)))