| Adyut a întrebat:

Am o problema la Lol ...Cand vreau sa intru intru`un meci imi da o eroare...Imi scrie ceva cu firewall. Ce ar trebui sa fac? Va rog eu mult cine ma poate ajuta. P.S.: Am win 7

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Nu e o eroare...e un fel de avertisment, trebuie sa dai pe allow bla bla bla....si iti merge, trebuie doar sai permiti firewall-ului sa te lase sa intri

| Adyut explică (pentru ASimpleUser):

Problema este ca mie imi apar 2 butoane unul cu"refuza" si unul cu "Reincercare". Eu am apsat pe cel cu "reincercare" si nu porneste... Cum as putea sa setez aceasta din firewall?

| ASimpleUser a răspuns (pentru Adyut):

Mie nu-mi apare asa...mie imi apare permite in loc de reincarcare cum iti apare tie...in conditiile astea nu prea stiu cum te pot ajuta

| Adyut explică (pentru ASimpleUser):

Merci pentru ajutorhappy A mers! Ai castigat!happy