| Tentacle111 a întrebat:

Am o problema la un joc,de fapt cam la toate. Vreau sa ma apuc de AVA si nu stiu ce nume sa imi pun.Un coleg mi-a spus de acest joc si a spus sa imi pun un nume >>>smecher.In fine,ce nume,, cool" stiti?(DAR, sa nu fie de cocalarbig grin). Multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Uite aici http://www.namegenerator.biz/game-name-generator.php si sper ca prin nume "cool" nu s-a referit la nume de cocalar cum au majoritatea.

| Ovidiu_Felezeu_1999 a răspuns:

General