| Erika120192 a întrebat:

Buna >TPU:

Am o problema legata de Sims 3. Am downloandat de pe acest site : http://www.thesimsresource.com/ imbracaminte, hairstyle si lucruri pentru casa adica mobilier.Pt a downloanda d p acest site trebuie sa iti faci cont. Miam facut cont si in dreptul la fiecare lucru p care vrei sa il down e un fel d triunghi cum apare si la joc. Iar daca dai click p el down. lucru respectiv in pack. Dupaia trebuie sa dai dublu click p el si se instaleaza automat.

Problema mea este urmatoarea :

In joc imi apare numai lucrurile pentru sims adica doar imbracamintea.am instalat mobilierul si mi-a spus ca a fost instalat cu succes iar cand intru pe joc nu imi apare. Dar am observat ca atunci cand intru pe joc la downloads apare tot ce am downloandat si la unele obiecte apare un fel de contur verde si un patratel p care scrie ceva in japoneza sau chineza :-?

Dece nu imi apar? Cum as putea sa le pun in joc?

Multumesc :)

1 răspuns:
| andreutzaRBD a răspuns:

anumite lucruri nu le ascepta jocul pentru ca si eu am sims 3 si in inseamna nimic daca e cu verde dar nu le vede jocul cand inti in el uite la mine am bagat cateva mese si paturi si atunci cand ma bag in pat el cand isi trage patura la mine nu se invaseste cu nimic adica cate mobiliere bagi tot no sa ti le vada