| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am o problema. Mi-am instalat jocul Among us pe telefon dar nu se deschide. Efectiv apas pe el si apoi se roteste ecranul dar apoi peste o secunda revine la normal. Ideea e ca nu imi apare nici un mesaj cum ca jocul ar fi nefunctional sau ceva. Deci nu stiu care e problema si nu stiu de ce nu il pot deschide.

1 răspuns:
| DonEduardo a răspuns:

Incearca sa te duci pe Menu si sa opresti aplicatia sa ruleze, iar apoi sa o pornesti din nou. Daca nu merge asa, dezinstaleaz-o si instaleaz-o la loc. Daca nu iti merge nici asa, pune-ti jocul pe PC. Apropo, daca reusesti sa ti-o instalezi, vrei sa te joci cu mine?