| BenyB3ny a întrebat:

am o problema. Parintii nu ma lasa sa ma joc jocuri pe PC nici descarcate nici primite de ziua mea, colegii tot re=ad de mine si spun ca nu am viata. CE SA FAC?

4 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Lasa-i in pace dar macar ce varsta ai fiindca asa sunt parinti

| Cineva2424 a răspuns:

In primul rand cati ani ai. Daca ai o varsta de peste 11 ani, ar trebui sa ai o conversatie serioasa cu parintii tai, suntem in secolul 21, unde fiecare copil foloseste calculatorul. Explicai, spune ca nu afecteaza cu nimic jocurile si ca, calculatorul o sa mearga ca inainte.

| SanduMircea a răspuns:

Ia-ti PS3 sau altceva ca sa te poti juca.

| SufletRapus a răspuns:

Daca nu te joci jocuri pe pc nu inseamna ca nu ai o viata. Probabil ei nu au o viata. Sa stai 24/24 in fata calculatorului aia nu inseamna viata.