| GsbFrone a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Imi instalez Cs si ma connectez pe mai multe servere sa joc si dupa ce il inchid, cand il deschid iar imi dispare meniul nu pot da nici : New game, nici quit, nici option, stiti cum as putea faca sa-mi apara meniul?

1 răspuns:
| PewDyePye a răspuns:

A da stiu problema asta. Apare la unele servere care au un fel de program(sa-i spun asa) care dupa ce iesi de pe server iti schimba meniul.Ca sa scapi de chestia asta trebuie sa intri in disk local C si sa dai la ceva cu menu sau nu mai stiu.O sa mai caut sa vad daca te pot ajuta.