| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema: am instalat niste up-datari, iar acum când inchid si deschid calculatorul imi zice mereu ca se instaleaza up-datarile. Stiti cum sa rezolv sa nu imi apara asa ceva?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Dezactiveazale...
Ai aici operatia completa http://www.it4fans.ro/......ows-7.html

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Intra in start la Run scrii services.msc si dai enter si cauti Windows Updates aici ii dai pe disable si dai Aply si OK
Dupa aia te duci in Control Panel la Action Center si aici debifezi Windows Updates si Check Updates.

| raMLesS a răspuns:

Apasa pe "start" apasa pe "run" scrie acolo "msconfig" fără Ghilimele, apoi apasa pe "Services", sus, si dezactivează Windows update, si check Updates.