| Teodoruka2001 a întrebat:

Am o problema urgenta...Va rog daca va place vloggerita Tequila sa dati un like la pagina : https://www.facebook.com/pages/Love-you-Tequila/52004603 8091947.
Stiu ca asemenea intrebari nu se pun pe TPU dar faza e ca am postat peste tot sa dea lumea like! Caut admine active...
Va rog eu nu vreau sa primesc raspunsuri batjocoritoare..Numai stiu unde sa postez sa am likes iar publicitatea se face pe bani...Dati va rog eu un like! Orice likes de al vostru ajuta! Va multumesc enorm daca ati dat :o3. Caut admine active.Nu vreau sa primesc raspunsuri de gen : "Nu se pun intrebari de genul asta fraiero :)) ".Va rog eu :o3.

2 răspunsuri:
| SimpleButAffective241298 a răspuns:

Sorry, this page isn't available :j

| Teodoruka2001 explică:

Unde dau ca sa postez pagina la care vreau? Doar sa dau eu like am gasit...