| Lory_Loredana_1992 a întrebat:

Cum pot face multe likes pe o pagina de pe facebook?
Si caut admine la pagina LaLa Band (FP) De 6.140 de likes (momentan).
Caut admine care sa fie active si sa aduca pe zi cel putin 15-30 de likes poate si mai mult! Daca vrei lasa un comm cu vreau eu si imi zici cat de activa si cate like poti aduce! eu iti dau id si vb!

1 răspuns:
| AndreeaTi a răspuns:

Eu as vrea si sunt sigura ca macar o singura poza poate aduce 15-30 likeuri pe zi. Pagina mea de facebook e Andreea Tiron. Vorbim prin mesaj daca vrei happy