| Pepyo a întrebat:

AM o tastatura Segotep si care are lumini si lumineaza si are un buton special pe care aprind si sting luminile vreau sa stiu daca exista un softwer sau ceva de pe care sa pot schimba culorile (daca se poate ) va multumesc. PS

2 răspunsuri:
| TheMinedPlumbob a răspuns:

Buna! Din pacate, nu poti schimba culorile tastaturii cu un anumit software. Tastatura are o singura culoare, asa este ea fabricata.
Insa, exista unele tastaturi care isi pot schimba culorile automat, sau care sunt multicolore, insa acestea sunt putin mai scumpe. Sper ca te-am ajutat!

| Pepyo explică (pentru TheMinedPlumbob):

Da, multumesc de raspuns