| DjXardas a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Am mai multe intrebari deci am sa le numerotez. Sunt legate de jocul euro truck simulator 2.

1.Cum sa pot juca ets2 multi player? cand vreau sa descarca mod multi player de pe steam imi apare asa si nu stiu de ce

http://prntscr.com/4dea4f

Jocul nu l-am descarcat de pe steam, oare de accea nu merge?

2.Cum pot sapun camioane noi in joc?
3.Deunde pot lua harta Romaniei

Cele mai bune raspunsuri primesc funda

3 răspunsuri:
| gheorghe12345 a răspuns:

In imagine scrie ca trebuie sa iti faci contul tau de steam public.Camioanele nu le pui le cumperi si as putea sa te ajut cu bani.i faci cu cheat engine eu am deja 2 milioane de dolari si poti sa-ti faci si mai multi, uitate la un tutorial pe youtube.
Harta romaniei o iei de aici : http://kickass.to/......66258.html
Urmezi pasii aceeia si o ai

| DjXardas explică (pentru gheorghe12345):

Si cum iil fac public?

| gheorghe12345 a răspuns (pentru DjXardas):

Habar n-am
Eu folosesc steam dar nu am mai auzit de asa ceva