| Fuzkyn a întrebat:

Buna TPU.am si eu nevoie de un raspuns... de la cineva care are putere financiara happy as dori sa deschid un server de minecraft unul de counter-strike si unul de metin2 big grin, am server de counter strike gata facut (de mine) si de minecraft happy as dori, daca cineva vrea sa ma ajute sa le hostez dar am nevoie de niste banuti, daca cineva crede ca poate sa ma ajute Y! M: radu_2496@yahoo.com si daca sunteti fan minecraft sau counter strike si vreti sa, modific serverul dupa bunul plac nu e nici o problema atat timl cat ma veti ajuta sa il hostez big grin

1 răspuns:
| TellaPro a răspuns:

Eu te pot ajuta si n-ai nevoie de bani ca ti-l pot hosta eu.
Doar ca-mi trebuie ip serverului de minecraft sau de counter-stike da la metin2 nu te prea pot ajuta