| illegalb0y a întrebat:

am si eu o dilema:In mai m-am jucat ultima data metin 2 lunaris si atunci aveam 2 caractere pe fiecare cate 2 modate, mubi si defese....Si acum am intrat si am vazut ca nu mai am nicio modata,ca nu mai sunt asa multi jucatori in metin,ca acum e doar un CH, si ca nu prea se mai gasesc modate... Poate sa imi explice si mie cineva ce s-a intamplaat?cryingcryingFUNDA!

1 răspuns:
| Alexandru_Dragan_1991 a răspuns:

Lunaris a fost inchis o perioada si dupa i-a dat drumul din nou. Eu eram full mod