| KittyCatCrys a întrebat:

Am intrat impreuna cu vara mea la o nunta pe Metin 2 Lunaris. Caracterul cu care am intrat nu mai merg, iar itemele pe care le aveam in depozit mi-au intrat pe celelalte caractere(amandoua am patit asta). Am aflat ca acest lucru se numeste bug. Stie cineva de ce mi s-a intamplat asta sau cum sa-mi recuperez contul? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| TinTin1 a răspuns:

Intra pe sait si da un restart la caracter te da dupa aceea in map 1 baftabig grin funda te rog