| EmmyCRISS a întrebat:

am si eu o intrebare: ce program imi trebuie sa imi mearga the sims 3 sau nfs adica jocuri din astea mai mari, iar filmele sau clipurile video sa mearga mai repede? am programul direct x dar nu imi merge.

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Nu este un program pentru aşa ceva.Trebuie să ai o placă video bună şi un procesor bun şi rami.Pentru vizionarea filmelor iţi trebuie toate cele enumerate mai sus.

| TudyCFR a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de nici un program in afara de direct x cred ca ai un procesor slab sau ceva de genu.

| Florian000 a răspuns:

Ala cu imaginea lui dexter ma geniule eu am un program sa mi mearga or ce joc straight face ori esti geniu or (.) dar direct x e din cauza ca ai un procesor slab a. adica nu e din cauza ca nai spatiu nu e bun pc tau