| Laur001 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre gta sa, cum pot vedea si eu in interiorul masinii dar sa se miste volanu` si sa mearga kilometrajul` big grin? Multumesc! Fundita :*!

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu se poate. Jocul nu are o astfel de optiune si sincer daca ar fi avut ar fi fost oribila din punct de vedere grafic avand in vedere ce motoare grafice se foloseau in 2004. Daca ai vazut undeva inseamna ca este un MOD (mod-ul fiind de obicei cateva fisiere pe care le instalezi sau inlocuiesti tu in joc cu scopul de a modifica jocul---masini noi, cladiri noi, skin-uri noi si multe alte chestii). Modul este asta http://www.gtainside.com/en/download.php?do=download&id=33118 dar ai nevoie de CLEO (Cleo fiind un mic software pe care il instalezi si iti va adauga in folder numit CLEO in folerul principal al GTA-ului. In acest folder CLEO vei adauga fisierele MOD-ului si cam asta este).

| Laur001 explică (pentru JohnnyWylde):

Asa si de pe ce vad in interior? big grin

| JohnnyWylde a răspuns (pentru Laur001):

Sincer nu stiu ca nu am folosit modul. Cauta fisierul readme.txt (instructiuni de folosire ale modului) si de acolo iti dai seama.