| 69Morena69 a întrebat:

Am si eu o intrebare: este sigura plata cu cardul VISA la un joc de pe Steam? Multumesc happy.

9 răspunsuri:
| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Normal. Toata lumea il foloseste.

| 69Morena69 explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Stiu. dar mama ma batea la cap ca au fost atatea cazuri cand s-au golit cardurile oamenilor si chestii... si voiam sa fiu sigura happy. Multumesc happy.

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns (pentru 69Morena69):

Daca bine stiu, steam e facut de valve (nu sunt sigur ). In orice caz, spune-i la mama ta cum este posibil ca o companie atat de mare sa nu se fi inchs daca "au fost multe cazuri cu carduri golite". Sper ca te-am ajutat.winking

| 69Morena69 explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Dar la Adresa facturare si Adresa facturare cont ce trebuie sa scriu?

| 69Morena69 explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Nu spunea de Steam in legatura cu cardurile golite. Ca nici nu stie ce e ala Steam laughing ce a auzit si ea de pe la televizor la stiri si din astea. laughing

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Simcer acolo nu stiu. Nu comand de pe steam. Mai usor e de pe eMAG sau ventumwinking

| 69Morena69 explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Sunt mai scumpe acolo laughing. De ex pe Steam CS:GO e 11 euro. iar pe eMag sau Ventum 70 de lei. Diferenta de 20 de lei

| tudorwifihack2 a răspuns:

Cel mai bine cumperi un Paysafe card se gaseste la Kaufland, Auchan, peste tot este un cod care il primesti de la aparatul PayZebra si poti alege diferite sume

| 69Morena69 explică (pentru tudorwifihack2):

Nu am mai cumparat niciodata. nu stiu cum sta treaba