| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.joc cs si de curand de ciuda ca alti joca cu coade am intrat pe server si eu cu cod dar cand apas f9 sau end sau del ma scoate de pe server dc ce pot face mentionez ca la option si la keyboard nu sunt puse butoanele respective ce pot face plz fundita

Răspuns Câştigător
| Alex_5262 a răspuns:

Sal deci fii atent codurile se activeaza inainte sa intri pe server tongue citeste instructiunile

1 răspuns:
| byka1986 a răspuns:

Sau poti juca fara nici un fel de hack. Atata timp cat nu ai CS original si nu joci pe servere securizate, nu poti sa ai pretentii.