| pantoficutoc a întrebat:

Sall all! Am si eu o problema....In counter strike 1.6 bestial vreau sa fac o optiune privind butoanele de la tastatura. Apas:
>>optiuni-keyboard-( fac >optiunile)- si cand apas APPLY imi intra pe un server....Cum fac sa mi se aplice optiunile care le'am facut fara sa imi intre pe server?

Răspuns Câştigător
| gabu16 a răspuns:

Salut,iti intra pe un anumit server pentru ca ti s-au pus binduri pe anumite taste:d(anumite servere pentru a avea mai multa popularitate odata ce ai intrat pe ele, dupa cand apesi pe orice tasta iti intra tot pe ele.laughing
Si pentru a remedia problema reinstaleaza cs-ul:d
Daca nu ai inteles ceva contacteaza-ma:d

1 răspuns:
| Mitzac a răspuns:

laughingAi in folderul cstrike un cfg care are ca pornire un sv de joc parerea mea ia-ti alt cs deoarece nu stii sigur in care din fpatii are iesirea la joc si eu am patit la fellaughing