| Vitezomanul a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o intrebare, legata de facebook.
Nu-mi merge o aplicatie, numita Top Eleven - Be a Football Manager.
Daca cineva imi poate spune ce sa fac...sa umblu la setari, sa intru nu stiu unde, si imi spune pas cu pas ce a fac, iar in final va merge asa, va primi FUNDA!

3 răspunsuri:
| PetricaJoi a răspuns:

Fa alt cont, daca nu, uita-te aici poate ai virusul asta de Facebook : http://www.clicksud.com/2011/08/virusi-pe-facebook.html

| Vitezomanul explică:

Nu-i asta...si eu am muncit la acel joc, nu pot sa-l incep din nousad

| Kyky1001 a răspuns:

Intra pe www.top eleven.com Mie imi da acolo acelasi cont ca pe facebook.