| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: ma apuc de metin2.ro pe volans si vreau sa ma apuc serios pe un sura arme magice - dar as vrea sa am si un warrior corp farmer pentru sura doar la metine sa stea ce sa fac mai intai farmeru sa il duc la ce lvl sau sura plz ajutati-ma dau funda cu mare placere cea mai buna idee ce sa fac :X:X:X multumesc mult tanks respect

1 răspuns:
| VideoGame a răspuns:

Eu unu iti sugerez sa iti creezi sura il duci pana la lvl 30(timp in care mai stai si pe la metine ca sa faci bani) iar apoi sa iti faci un warrul pentru ca in map1 farmezi bine la pietre si daca ai si iteme il poti lasa lvl 10 ca sa ai drop la metine de lvl 5, 10, 15 si 20 si+ca eu am observat ca pe conturile astea mici de lvl 1-20 pica carti bune(aura vartej corp etc).Eu unu iti recomand ca mai intai sa iti faci sura si cand ajungi la 30 sa incepi sa farmezi pe warr.Bafta incontinuare si succes la lvl si farmathappy