| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: ma apuc de metin2.ro pe volans si vreau sa ma apuc serios pe un sura arme magice - dar as vrea sa am si un warrior corp farmer pentru sura doar la metine sa stea ce sa fac mai intai farmeru sa il duc la ce lvl sau sura plz ajutati-ma dau funda cu mare placere cea mai buna idee ce sa fac :X:X:X multumesc mult tanks respect anticipat

1 răspuns:
| unu111cool a răspuns:

Fa mai intai sura strangeti bani, fa lvl si dupa te apuci de warrior pentru farmerbig grin