| megabum a întrebat:

Am si eu o intrebare mi-am descarcat de pe internet pentru GTA San Andreas un mod prototype, stie cineva cum sa-l instalez sau ce cleo imi trebuie? mi-ar fi de mare ajutor multumesc mult!

1 răspuns:
| Alex1206 a răspuns:

Voteaza Servarul de SA:MP FiberPlay - rpg.rwl.ro!

• Pe serverul FiberPlay (93.119.30.155:7777 sau rpg.rwl.ro) vi sa te distrezi, in timpul liber si sa legi prietenii cu oameni de milioane!
• In cele ce urmeaza am sa incerc sa fac o descriere a servarului.
• NRG gratis la level 8 cu /v create sau lvl 5 cu cerere pe forum!

• Pe server sunt 15 factiuni.

» 1. Police Departament
» 2. Federal Bureau of Investigation
» 3. National Guard
» 4. Medics
» 5. The Mafia
» 6. The Triads
» 7. Primaria
» 8. Hitman Agency
» 9. News Reporter
» 10. Taxi Company
» 11. School Instructor
» 12. Grove Street
» 13. Ballas
» 14. Los Santos Vagos
» 15. Varrios Los Aztecas

• Pe FiberPlay poti participa la curse care se activeaza singure din 15 in 15 minute, iar daca ai talent te poti imbogatii din aceste curse, premiul pentru locul I este de 20.000 $.

• Site-ul nostru este http://www.rwl.ro
• Organizam Foarte multe Eventuri Cu inscriere pe forum cu premii foare mari
• Daca cineva iti afla parola o poti schimba imediat printr-o simpla comanda. ( /changepass )
• Poti Folosi animatii foarte multe ( /animlist )
• Poti Face un anunt prin comanda /ad ( Level 4 )
• Poti vorbi cu fiecare player prin comanda /w ( Level 2 )
• La level 4 ai sansa de a lua lider la o factiune.
• Cand ai nevoie de ceva folosesti /report sau /needhelp, iar unul din membrii staffului o sa vina la tine. ( Nu bani, level )

HostName: [0.3x] FiberPlay RPG
Address: rpg.rwl.ro:7777
Players: x / 50
Ping: 22
Mode:.:::FiberPlay Ro:::.GF
Map: San Andreas

Pe FiberPlay *93.119.30.155:7777 - rpg.rwl.ro* Daca vrei sa fii cineva trebuie sa faci parte dintr-o factiune.
Aici gasiti cele mai bune eventuri:

Derby Destruction-Hydra
Derby Destruction-Monster

Avem si cele mai bune comenzi:

/startwar
/warover

CADOU : Daca faceti poza la /stats de pe serverul vechi si o trimiteti la cezar.andreescu@yahoo.com primiti ce aveati inapoi!

[IMPORTANT]Pentru a afla mai multe intra pe server: 93.119.30.155:7777 join us.

IN CURAND DNS + FORUM