| Dau3DveziHD a întrebat:

Am si eu o intrebare, pe un laptop cu Intel® Core™ i5-5200U 2.7 ghz, nVidia GeForce GT 940M 2GB, 1 TB memorie si 4 GB ram, mi-ar merge Rust chiar daca am 4 GB ram si nu 8 cum e la cerinte minime?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| KlibrDM a răspuns:

Daca 8 iti cere, 8 mananca. Eu ti-as recomanda sa cumperi inca 4 GB (daca mai ai sloturi) deoarece incep jocurile sa ceara minim 8 GB Ram. Iar placa aceea video nu ajuta cu nimic la imbunatatirea situatiei. Daca ar fi un GTX 950M, ar fi ok.