| adsdgfhjjkl a întrebat:

Ce jocuri sa iau pe laptop cu Intel® Core™ i5-5200U 2.7 ghz, nVidia GeForce GT 940M 2GB, 1 TB memorie si 4 GB ram, arma III sau ark survival evolved si cat de bine mi-ar merge? Multumesc anticipat! P.S: DAU FUNDA!
Utilizator

1 răspuns:
| WolffBoy a răspuns:

Cred ca e mai bine sa vezi cu ochii tai ce iti merge si ce nu iti merge. Uite aici un site in care te ajuta sa vezi daca iti merg jocurile sau nu https://www.systemrequirementslab.com/cyri (intri pe site descarci acel fisier de la ei si o sa iti scaneze PC-ul (CPU, placa video, RAM, HDD) si o sa iti spuna daca imi merde bine sau nu)