| MrJuvett12 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care au jucat test drive unlimited. am luat mai multe salvari cu jocul teminat si la toate se intampla acelasi lucru, cand vreau sa ies din casa cu orice masina se blocheaza la faza cand salveaza. jocul i-mi merge perfect fara salvarile de pe net. daca aveti vreo solutie va rog mult sa-mi spuneti. funda

1 răspuns:
| Neymar a răspuns:

Jocul e facut in asa fel incat sa nu poti pune salvarile. joaca de unul singur si ai sa vezi ca functioneaza. Funda?