| oSilviu a întrebat:

Am si eu o intrebare sau daca se poate ce spun eu aici. Joc League of Legends am un cont de lv 14! si unul de lv 6 si vreau pe ala de lv 6 sa transimt IP-urile de pe el pe asta de lv 14 se poate face asa ceva amandoua conturile sunt pe acelasi Server! Multumesc anticipat dau funda cine stie si cine poate sa ma ajutebig grin

1 răspuns:
| skydom a răspuns:

NU conteaza ca esti pe acelasi server, nu poti transmite ipurile de pe un cont pe altul.