| vilicava a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare, stie careva un server privat de Digimon masters daca da dati-mi va rog liku-l dau funda caut cu nerabdare un server privat.
Multumes mult

2 răspunsuri:
| TeQuIiLa a răspuns:

Poi private sunt multe eu am jcuat:
Metin2Steel
Metin2Tim
Metin2GX
Metin2Arena...

| vilicava explică (pentru TeQuIiLa):

Man nu metine ca metine am jucat destule uite iti dau si conturile mele am jucat si steel si tim si GX si atena si DarknessRenaisance multe peste 100 uite scrie nume si parola
name vilicava parola cipster3e3 man eu vrreau de Digimon Master nu de metinlaughing)