| bossfaby a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: XBOX ONE merge si la un televizor cu tub? se poate conecta, sau doar prin mufa Hdmi?

2 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Iti merge si la televizor cu tub, dar sa fie ceva mai nou adica sa aiba acele 16m de culori, sa nu bagi be un televizor alb-negru, de pe vremea lui Ceausescu!

| FusionCr4ft a răspuns:

Pana mea, un one la tv cu tub, am trait s o aud, da serios acuma ia un 360 sau un ps 4 pentru ca s mai ieftine(si de 2000 de ori mai bune)si BAM ai bani si de tv mai de 2014