| omuletulTNT a întrebat:

La xbox imi trebuie mufa speciala la televizor ori doar HDMI?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Depinde de telefivor. Poti sa conectezi atat la tv clasic, cat si la hdmi, sau doar la hdmi/rca. Depinde model(la xbox au fost multe versiuni SKU).

| omuletulTNT explică (pentru sltlp):

Cum adica hdmi / rce si versiuni SKU?

| sltlp a răspuns (pentru omuletulTNT):

Hdmi este o mufa. google it. rca, nu rce. Rca este tot un soi de conector. google it. Iar versiunile sku, le gaseai si la cauarea pe google. Ideea e ca la xbox au fost variante care iti dadeau voie sa conectezi consola doar la rca. Altele care iti dadeau voie sa alegi tu, avand atat hdmi cat si rca. Si ultimele lansate au doar port pentru hdmi.

3 răspunsuri:
| Ekirts a răspuns:

Doar HDMIwinking