| ToLoveRu a întrebat:

TPU!

Am si eu o mica problema. Am jocul "Tomb Rider Lara Croft: Anniversary" pe CD cumparat.

Pe la mijlocul instalarii imi spune " CRC Error occured while installing! Please read the Readme, rtf for additional information and Tehnical Support contact information."

Ce as putea face? Am downloadat jocul de pe net dar era un "demo". Jocul nu era complet.

Pls! ajutor!

Fundita!

Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

E zgariat sau scris prost. Daca poti sa-l schimbi ar fi bine sa faci asta.
Dar poti incerca sa-l stergi cu putin spirt, si sa ii testezi rezistenta(il indoi putin din mai multe parti-NU trebuie sa ramana indoit)

| Ionait a răspuns:

Mai mult ca sigur e zgariat sau murdar CD-ul. Sterge-l cu o carpa moale, de preferat o laveta pentru ochelari.
Daca nici asa nu merge descarca de undeva jocul si inregistreaza-l folosind codul tau.