| AntiHero a întrebat:

azu am descarcat jocul test drive unlimited 2(TDU2) si dupa ce l-am instalat mi-a scris An error occured while dowlanding files. Please check your internet connection and restart the update. If the problem, contact Atarit technical support.
Ce trebuie sa fac? Heelp mE @__@!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cumperi jocul, asta trebuie sa faci.

| thefunkerable a răspuns:

Te ajut eu si in schimb vreau doar respuns la o intrebare. Deci :

1. Deschideti fisierul C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
(Cu drepturi de administrator pentru windows vista si 7)
2. Adaugati urmatoarele linii:

127.0.0.1 patchserver.testdriveunlimited2.com
127.0.0.1 clientstats.testdriveunlimited2.com
127.0.0.1 files.atari.com
Deconectativa de la net doar 1 singura data (safety precautions)
DACA! daca gasiti fieserul denumit altfel (ex hosta) denumitil hosts, deschideti cu notepad si daca va apar # la inceputul propozitilor (scripting) stergetile.

Intrebarea mea este : Buna TPU. Dati-mi si mie idei de jocu online sport sau actiune, sa mearga pe un 126mb placa video si 1.80 procesor, asta pentru un prieten dar nu neaprat, (de preferabil la fiecare imbunatatiri de echipament). Dau funda. Multumesc Anticipat!

| craftingames a răspuns (pentru thefunkerable):

Ajuta-ma si pe mine te rog. spune-mi si mie de ce a murit atari games. era o companie super. daca s-a redeschis, da si mie un link te rog