| jack_1118 a întrebat:

Buna TPU... am si eu o problema, as vrea sa stiu daca imi merge fifa 2008 pe calculatorul meu?
deci am 1, 50 gb ram, procesorul este de 2.00Ghz, dar placa video e mica, e de 64 mb... va rog imi puteti sa imi spuneti daca imi merge.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vezi si singur aici :
www.systemrequirementslab.com/cyri/

| ionut95gr a răspuns:

Iti va merge 100.

| rogeo18 a răspuns:

Iti va merge... calculatorul meu este putin mai slab ca al tau dar imi merge bine si nu sacadeaza

| OROw a răspuns:

Mai mult ca sigur s-ar putea sa nu iti mearga dar daca iti merge se va misca foarte urat iti dau un sfat scimbati placa video!