| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu cs-ul...cand intru in el imi arata ca si cum intra in half-life si dupa aia imi apare eroarea "could not load library".
Cs-ul este pe Steam, dau funda, multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| gabrielbosssmecherdesmecher a răspuns:

Tias recomanda sa instalezi cs-ul din nou dar ia instalarea din nou de pe net findca sar putea sa-ti apara la fel iti recomand un cs warzone sau cs (non steam ) o sa-ti mearga orice cod hackuri.

| BlaDe17 a răspuns (pentru gabrielbosssmecherdesmecher):

Pai multumesc de sfat, dar nu folosesc hack-uri iar cs-ul este pe Steam cumparat. Cat despre reinstalare am incercat si nu a functionat...