| koMy14 a întrebat:

Buna TPU :*. Am si eu o problema cu Metin2 LunaRis. Cand intru in joc, merge pentru cateva secunde sa ma misc si dupa aceea mi se da restart la PC straight face.
Imi puteti spune ce poate fii? Are vreo legatura cu Placa Video? happy

1 răspuns:
| Metin2RoBestWarBoss a răspuns:

Mie mi se intampla asa la mt 2 ro (dar doar daca deschideam de 2 ori metinul) se intampla asta daca ai anti-virus sau virusi in calculator(eu am reinstalat windowsul si mi-o mers