| Asasinnnn a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu o eroare... dupa ce montez un joc in damnon tools. nu-mi apare aia cu instalu joculu si dac vrea sa dau open cica imi da o eroare. i-am facut zi poza dar n-am cum sa vio dau poat pe mes. deci eroarea zice asa : windows can't acces de disc.
the disc might be corupted.Make sure that the disc uses a format that windows recognizes. If the disc is unformatted, you need to format it before using it.
ASta e eroara care ma enerveaza dar nu stiu ce sa-i fack deci cum am spus n-ai facut si poza daca vreti dati-mi id de mes sa viod au sau ajutati-ma asa daca puteti funda + 2 voturi happy :*

Răspuns Câştigător
| Cristikidu a răspuns:

Cristy_kidu baga si imi trimiti poza ca eu sunt specialist in jocuri si gamming