| marian131 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu word of warplane cand intru dau play si imi incarca si dupa aia imi ese si imi zice
critical error ocurred
exception(EXCEPTION_CPP:0xE06D736 @ 0x778BC41F) recivied please send the logs/13085_100218.dpm and the last log to developers You press Ctrl+C to copy this mesge to the cliboard

va rog ajutati-ma dau funda sad

1 răspuns:
| eroG a răspuns:

Salut. Dap e o eroare destul de urata si e cam complicata. Iti las un video si sper sa te ajute dar inainte de a face ce face tipul din video iti recomand sa il reinstalezi si sa vezi poate ai noroc si dispare asa daca nu incearca sa urmezi pasii din video desi o sa fie cam greu.