| Crystyyy107 a întrebat:

Am descarcat jocul World of Warplane, l-am instalat dar imi apare o eroare:

---------------------------
Critical Error Occurred
---------------------------
Runtime error (0xE06D7363) at 0x7608C6E3
Application WorldOfWarplanes.exe crashed

ASSERTION FAILED:!"IntZ and ResZ not supported\n"

D:\WoWp_build002k\branches\releases\stable_1_2_0\game\bi gworld\src\client\world_app.cpp(176)

Memory status:

System: 421974016/1832779776 [23.02% used]

Private build: 126728

Please send the C:/Users/Win/AppData/Roaming/wargaming.net/World of Warplanes/logs/140330_134442.dmp and the last log to developers

You can press Ctrl+C to copy this message to the clipboard.
---------------------------
OK
---------------------------
si dupa ce dau ok inca una:

---------------------------
Microsoft Visual C++ Runtime Library
---------------------------
Runtime Error!

Program: D:\WOWP 2\WorldOfWarplanes.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

---------------------------
OK
---------------------------
Ce inseamna si ce pot sa fac ca sa imi mearga?
ps: Am vazut ca aceasta problema a aparut la mai multi oameni si nu cred ca e de la PC.

3 răspunsuri:
| FoorRocknrool a răspuns:

World of warplaine ocupa multa memorie sau este din cauza hardriveului la mine tot asa s-a intimplat

| Crystyyy107 explică (pentru FoorRocknrool):

Am aflat cauza. Necesita procesor care are cel putin 2.66 Ghz si nu am atata. sad

| Amnamnee a răspuns (pentru FoorRocknrool):

Si ce ai facut?