| boombass88 a întrebat:

Am si eu o problema, de curand cineva mi-a sters toate shortcut-urile de pe desktop, adica le-a sters si din Recycle Bin. Puteti va rog frumos din suflet sa-mi spuneti cum pot sa le recuperez? DAU FUNDA... orice

2 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Simplu. Refa-le. Ce nu stii sa faci un shortcut?

| Armando16 a răspuns:

Daca nu a dat de tot dupa ce le-a sters sa dea goleste cosul de gunoi si inca mai sunt fisierele in gunoi poti sa le selectezi pe toate si sa dai restore ele se vor pune pe desktop inapoi daca a dat si golire cos inseamna ca sunt duse... salut!