| Z3uZuzu a întrebat:

Am si eu o problema in cs cand vreau sa vorbesc la microfon nu se aude..am incercat din optiunile la cs dar... nu a mers... Eu unul cred ca este din setarile la SOUNDmax ma puteti ajuta si pe mine?(adica sa imi spuneti cum aveti voi setarile ) Mersi mult si ma ajutati foarte mult daca raspundeti

1 răspuns:
| AlfaMC a răspuns:

Pai eu am CSS (cumparat caci in unele cazuri conteaza)si e la Optiuni-Sound O chestie in care trebuie sa bifez daca vreau cu boxe sau cu casti si e parca 2 speakers... headphones(pentru casti cu sau fara microfon). Depinde si de ce Cs ai!