| a'Thau_Kata_1998 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema nu de curand mi-am facut windows 8 si mi-am descarcat fifa 08 si imi da o eroare cu harware acceleration grafics ce este de facu

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca nu-i instalat corect driverul placii video. Poate ca n-ai instalat DirectX. Poate ca nu este instalat driverul pentru monitor. Poate ca sunt niste setari ce trebuiesc facute in Windows sau in joc.
Nimeni nu poate sti si este prea complicat sa te ajutam pe site. Trebuie cineva care vede.