| Pirlea_Andrei_1997 a întrebat:

am si eu o problema, pe ASUS 15.6-Inch Intel Dual Core Celeron 2.16 Ghz Laptop, 4GB RAM cu 500GB pot rula urmatoarele jocuri : Cs GO, 4Story,World of thanks, Robocraft si jocuri asemanatoare?

4 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Procesorul nu e prea bun, dar ar merge.
Nu am cum sa-ti raspund deoarece nu ai spus placa video. I-ati GPU-Z (e gratis) si deschide-l. Acolo o sa-ti arate ce placa video ai.
CS:GO nu sunt sigur ca o sa-ti mearga prea bine. 4Story, World of Tanks si Robocraft ar trebui sa-ti mearga binisor.

| lpavel a răspuns:

Memoria placii video?

| voxis12 a răspuns:

Da poti juca, dar nu prea multe fps la unele jocuri