| Nushsh a întrebat:

Am un laptop "ASUS X553s 15.6" Intel Celeron Dual Core 4gb RAM 500gb HDD Laptop", pot sa schimb procesorul cu unul mai bun? Daca da, cu ce procesor? Ma gandeam la un i3

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Da, il poti schimba, insa nu tu, trebuie sa mergi la un "service" specializat care se ocupa cu asa ceva, insa nu merita trecerea de la un dual core, la i3, care de fapt e tot un dual core. Mai bine te multumesti acum cu ce ai, iar mai tarziu iti iei alt laptop.

| Nushsh explică (pentru EusebiuPWN):

Ok,multumesc mult!

1 răspuns: