| VLaDe2012 a întrebat:

Am si eu o problema recent mi-am bagat metin2 gx in pc si imi tot da o eroare,, unable to open the script file" am renstalat metinu de multe ori si nimic. Cine ma poate ajuta dau funda si vot. Multumesc Frumos!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal wa la metinari cocalari ca tine si metinu le da error HUOOOOOOOO METINARIII

| ELEMENT3110 a răspuns:

Ai incercat macar sa dai click dreapta si,, Run as administrator'' daca nu ai windows xp.

| Plolice a răspuns:

Ai la cerinte sistem tot ce trebuie?

| Plolice a răspuns:

Exista si posibilitatea sa fie foarte uzat calculatorul pentru ca l-ai folosit prea mult si sa se fi defectat pieselaughing

| textdriver a răspuns:

Si calculatorul simnte ca esti metinar si nu te lasa sal joci ca il infectezi cu prostia din metin2