| ZakkyRock2 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi. ^^ In primul rand scuzati categoria dar... Va rog sa imi dati si mie un cont de World of Warcraft Mists of Pandaria, dar sa mearga pentru ca mi-am facut doua conturi pe siteul official dar nu imi merge nicunul Va rog frumos dati-mi DAU FUNDA SI VOTE! big grin big grin

Răspuns Câştigător
| debarba a răspuns:

Daca ai facut pe oficial ar trebui sa mearga. iti trebuie si cont de battlenet si sa legi impreuna contul de battlenet cu emailul de pe care ai contul