| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am un cont pe metin2united si in fine dau acolo sa imi scriu cont il scriu si ma conecteaza acolo sa-mi aleg caracterul meu cand dau pe el ca sa intru sa ma joc ma scoate din cont apoi daca vreau sa intru iar trebuie sal scriu si tot nu mere? de ce? cine da raspuns corect funda!

1 răspuns:
| AMDRACI a răspuns:

Mah asta e un bug, adc o problem cu serveru. tu nai cei face, il repara doar oneru. iat altu, vezi ca se intampla des la sv pvp. funda?