| VladGangstaBoy a întrebat:

Am un PC cu urmatoarele configuratii:
Procesor AMD Athlon 240 IIx2 cu 2. 80GHZ
Placa video de 1GB ATI Radeon HD 4300/4500 Series cu 3GB Ram si DX11
Cat de bine credeti ca imi merge GTA IV pe acest calculator?
Multumesc anticipat si ofer FUUNDAA!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Nu o sa ai parte de o performanta ridicata datorita placi video care nu este de nivelul sistemului pentru un fps decent ar merge un hd 4650/70 de la amd sau din seria hd55xx in sus
de la nVIDIA de la 9500gt/ pana la gt430 se gasesc la un pret bun

4 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Instalezi un program apoi alegi jocul si iti spune ce cerinte trebuie indeplinite pentru joc si daca iti merge pe pc-ul tau.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Memories):

Bravo pentru post. acu daca ar si vedea'o toti 'desteptii' care inca n'au auzit de system requirements sau google laughing ar fi ceva minunat confused

| VladGangstaBoy explică (pentru Andrei7520152):

Ma javra imputita sa stii ca am auzit de sistem requirements, dar voiam sa aflu cum merge de la cineva care l-a jucat deoarece am auzit ca jocul e prost facut si nu le merge la max nici celor cu i7 ba tampitu' naibii!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Vai dar nu te enerva, google e valabil si pentru restul prostilor, nu doar tie!winking daca esti prea tampit sa-ti configurezi calcul sa-ti mearga mafia 2 la un framereate bun e vina mea? big grin Pai nuuuuu, tu mai bine pui intrebari inutile si injuri ca boul. bravo mah laughing
hai pa, ca m-am plictisit gangstere