| BogatasuDeKat a întrebat:

Am windows 7 ultimate service pack 1
Processor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E6750 @2. 66GHz
Memorie ram 2 GB Ram
System type 32 bit.
Si nu-mi merge sleeping dogs il aprind se deschide si dupa astept 10 sec si mise inchide.Cel mai bun rasp primeste funde

Răspuns Câştigător
| Bane a răspuns:

Nu ai spus placa video dar dupa procesor imi pot da seama ca e una decenta si jocul ar trebui sa-ti mearga.Prima problema ar putea fi ca nu ai jocul cumparat, cel putin nu cred deci e o problema la crack.Incearca sa downloadezi jocul din alta parte sau niste crackfix-uri.Mult succes.