| RaulBRB a întrebat:

BUNA TPU am Wrestling MPire 2010 Superstars TWC4 si mi se vede in reluare cum as putea sa nu se mai vada asa? DAU FUND!

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Am cautat si am gasit ca e nevoie de cel putin 1 GB ram si placa video de minim 128, recomandat de 256. happy

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Salutare!
De obicei, cand se intampla asta, caracteristicile calculatorului tau nu sunt sufiecient de bune. Uita-te la cerintele minime de sistem pentru acest joc si compara-le cu cele ale calculatorului tau. Pentru a merge perfect, este de preferat sa fie mai mari decat cele de acolo. Daca nu sunt asa, ai nevoie de un upgrade la procesor/placa video/memorie RAM big grin
Succes!

| RaulBRB explică (pentru PopAdrian):

Rami am 512 procesoru de 2, 80

| PopAdrian a răspuns (pentru RaulBRB):

Am cautat si am gasit ca e nevoie de cel putin 1 GB ram si placa video de minim 128, recomandat de 256. happy